Pakiet Comfort

Niezależność – pełna swoboda

Jesteś agentem takim, jakim zawsze chciałeś być. Pracujesz wg najbardziej właściwego wg Ciebie modelu pracy.
Posługujesz się swoją własną marką, możesz ją budować. Ty decydujesz jak ona wygląda.

Wynagrodzenie – tylko dla Ciebie

Ty wystawiasz faktury Klientom. Całość wynagrodzenia za Twoją pracę to przychód wygenerowany dla Ciebie. 

Biuro – Twoje miejsce

Masz dostęp do biura, na parterze, w ciągu pieszym. Kawa, herbata, drukarka, skaner, internet, aneks kuchenny, salka spotkań, biurko – z tego wszystkiego możesz korzystać.

Adres

Masz konkretny adres biura, z którego możesz skorzystać na wizytówkach i swojej stronie www.

Ludzie – masz ich wokół siebie

Masz wokół siebie innych agentów, podobnych do Ciebie. Możesz z nimi rozmawiać, dzielić się swoimi doświadczeniem, słuchać ich historii. Rozwijasz się szybciej. Społeczność, relacje, dzielenie się wiedzą, wzajemna pomoc, motywacja do pracy.

Poczta e-mail

Masz dostęp do swojej własnej skrzynki e-mail w domenie profesjonalnyposrednik.pl – wygodnie, bezpiecznie, bez spamu.

Dysk online

Możesz przechowywać bezpiecznie swoje dokumenty – online. Dodatkowo masz możliwość edycji wszystkich swoich dokumentów online, udostępniać je Klientom do edycji. Nic Ci nie zginie. Wreszcie będzie wygodnie. 

CRM + eksporty

W jednym miejscu wpisujesz swoje oferty nieruchomości, zarządzasz nimi. Z tego miejsca eksportujesz też oferty na portale ogłoszeniowe. Wszystko w jednym miejscu

Portale ogłoszeniowe

Twoje oferty są tam, gdzie są największe zasięgi. Nie musisz być na 100 portalach. Twoi Klienci dostają największe zasięgi ogłoszeń.

MLS 

Szybsza sprzedaż nieruchomości przyjętych na umowach wyłącznych, dostęp do Klientów ponad 4000 agentów nieruchomości z całej Polski, ceny transakcyjne. Możesz łatwiej przyjmować wyłączności, łatwiej obsługiwać poszukujących, wiesz co, za ile, kiedy zostało sprzedane i wynajęte. Możesz wysyłać oferty NN do swoich Klientów, natychmiast. 

Narzędzia z cenami transakcyjnymi

Mieszkania, domy, działki – masz dostęp do danych urzędowych. Nie przyjmiesz nieruchomości przeszacowanych, bo będziesz znać ceny nieruchomości. 

Wyszukiwarka ofert

Wiesz, co aktualnie sprzedaje się na Twoim terenie. Możesz sprawdzić historię wystawianej oferty, kto, kiedy wystawił daną nieruchomość na sprzedaż. Możesz wysyłać bezpośrednio z programu oferty NN do swoich Klientów. 

Podpisywanie umów online

Masz dostęp do narzędzia, dzięki któremu Twoi Klienci mogą podpisywać między innymi umowy przedwstępne i umowy najmu – legalnie. Jeśli chcesz – możesz też korzystać z podpisów kwalifikowanych i podpisywać inne umowy wymagające formy pisemnej.

Pakiet No Limit

Zawartość pakietu Comfort oraz

Mentorzy

Każdy temat (stan prawny, swoją rozmowę z potencjalnych Klientem, warunki współpracy z Klientem, treść umowy, sposoby zdobywania Klientów, budowanie swojego wizerunku itp.) możesz omówić z mentorem.

Jolanta Urban – zawsze dostępna, chętna do pomocy, prawniczka, doświadczona pośredniczka, była urzędniczka. Rzadko kto posiada w tej branży taką wiedzę na temat nieruchomości

Barbara Chalińska – agentka nieruchomości od 13 lat,
setki przejrzanych ksiąg wieczystych, współpraca z prawnikami i szukanie rozwiązań,
negocjacje, możesz skonsultować ze nią trudny przypadek, wyprostować zawiły stan prawny, zrozumieć  dokumenty, omówić możliwe warianty negocjacji.

Krzysztof Kowalkowski – doświadczony marketer, 7 lat doświadczenia w domiporta.pl 3 lata jako brand manager działu nieruchomości w Gratka.pl, zajmując się marketingiem, sprzedażą, technologią oraz współpracą z agentami nieruchomości, 7 lat pracy z Klientami, pomoże Ci też w negocjacjach z Klientami, podpowie w zakresie marketingu, agenta i nieruchomości, a także porozmawiacie, jak komunikować się z Klientami, żeby chcieli z Tobą pracować.

Asystentki

Nieoceniona praca, wsparcie na każdym kroku Twojej pracy. 

Zbierają dla Ciebie ceny transakcyjne oraz ofertowe, dzięki temu jesteś doskonale przygotowany do spotkań, sprawdzają i analizują sytuację planistyczną (MPZP, SUiKZP), weryfikują informacje z urzędem miasta/gminy, wypełniają i wysyłają wnioski o dokumenty niezbędne do sprzedaży nieruchomości, przygotowują mapy z infrastrukturą techniczną, wyrysem z MPZP, położeniem komunikacyjnym, okolicą itp., analizują i przygotowują rzuty, analizują treści aktów notarialnych, tworzą i redagują opisy ofert, tworzą i uzupełniają “okładki” (merytoryczne podsumowanie prowadzonej oferty w biurze), skanują dokumenty i porządkują je, eksportują oferty, wprowadzają zmiany w istniejących ofertach tj. zmiany w opisach, parametrach oferty, zdjęciach, dbają o jakość ofert, zbierają statystyki ofert, uzupełniają raporty dla Klientów, wprowadzają poszukiwania do systemów, przeglądają portale dla klientów poszukujących, piszą i redagują dokumentacje, aktualizują zdjęcia przy ogłoszeniach, analizują dokumenty, szukają w geoportalu informacji o nieruchomości, jeżdżą do urzędów, piszą maile, przygotowują home stagingu (pomoc przy sesji fotograficznej), przygotowują protokoły zdawczo-odbiorcze, uczestniczą w prezentacjach (podczas Twoich wakacji), montują rolki/filmy. 

Oprócz zadań typowo asystenckich i twórczo-kreatywnych, starają się po prostu BYĆ –  mentalnie wspierać, motywować. 

 a czasami podłożyć ramię do sz

Pakiet No Limit Plus

Zawartość pakietu Comfort i No Limit oraz

Marka Moje Nowe M

W tej opcji możesz korzystać z marki Moje Nowe M, wypracowanej przez wiele lat pracy w pośrednictwie. 5* w Google w Poznaniu i Warszawie, wsparcie przy pozyskiwaniu Klientów.